O mnie

Jestem psychologiem. Jest to nie tylko mój zawód, ale także pasja. Mimo, że nie od początku wiedziałam, że chcę się tym zajmować, trening interpersonalny odbyty w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej ,,Intra’’ oraz możliwość prowadzenia coraz większej liczby konsultacji psychologicznych w różnych instytucjach, pokazały mi, że jest to obszar, w którym spełniam się najbardziej i swoją wiedzą, obecnością, akceptacją oraz otwartością mogą pomóc coraz większej liczbie osób.

Jakość, którą mogę się z Tobą podzielić, jest oparta na wiedzy merytorycznej wyniesionej ze studiów, różnych kursów, wykładów i warsztatów oraz wielogodzinnej pracy praktycznej z pacjentami mierzącymi się z różnymi trudnościami.

Pracuję w podejściu integracyjnym, korzystam z różnych metod, najczęściej z poznawczo-behawioralnych oraz humanistycznych. Podczas konsultacji oddaję 100% swojej uwagi pacjentowi. Zwracam szczególną uwagę na emocje, których doświadcza dana osoba, myśli, które się u niej pojawiają w odpowiedzi na różne sytuacje, przekonania, którymi kieruje się w życiu, reakcje, które pojawiają się w jej ciele oraz język, jaki stosuje, opisując własną osobę czy to, co się jej przydarza. Staram się podążać za pacjentem tak, żeby jak najwięcej korzystał z każdego spotkania.

Nie pracuję schematycznie. Uważam, że mimo, że jesteśmy do siebie bardzo podobni, to każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia do swojej trudności.